м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64
Лікування

На сьогоднішній день однією з медичних дисциплін, що постійно розвивається і удосконалюється, є проктологія. Лікуванням хворих, у яких виникають проблеми проктологічного характеру дуже відповідальна і делікатна місія. Тому, якщо вам потрібен проктолог в Рівному чи іншому місті, обов’язково довіряйте своє здоров’я лише кваліфікованому спеціалісту, у професійних можливостях якого ви будете впевнені.

На жаль, більшість людей довго ігнорують видимі ознаки проктологічних захворювань і відкладають похід до лікаря. Вам просто необхідний хірург проктолог рівне, якщо ви все частіше почали помічати у себе здуття живота, закрепи або розлади шлунку, зіткнулися з неприємними відчуттями під час відвідування туалету, поколюванням в задньому проході, а також – виділенням крові і гною під час випорожнення.

Кожен компетентний проктолог рівне підтвердить, що більшість проктологічних захворювань можуть протікати спочатку практично безсимптомно, а лише у своєму апогеї досягти максимального розвитку зі всіма супутніми неприємними ознаками. Лесь Віталій Михайлович – це той проктолог рівне відгуки про якого задоволених пацієнтів говорять самі за себе. Завдяки цьому, лікар вже відкрив свій приватний кабінет, щоб зробити прийом хворих ще більш комфортним.

Віталій Михайлович приватний проктолог рівне, з майже десятилітнім стажем успішної роботи. Він зможе швидко і ефективно провести діагностику, підібравши при цьому швидкодіюче лікування. Наприклад, лікування геморою в приватному кабінеті Віталія Михайловича усувається за допомогою інфрачервоної коагуляції, лігування гемороїдальних вузлів і радіохвильового методу.


МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ


Консервативні методи лікування

Консервативні методи. Являють собою медикаментозне лікування – пацієнтові підбирається курс препаратів, мазей, гелів і свічок, які справляються із захворюванням без оперативного втручання. Також до них відносять масаж і різні фітотерапевтичні процедури.

1

Хірургічні методи лікування

Хірургічне лікування геморою тривалий час було єдиним рішенням при запущеному захворюванні. І навіть зараз – в століття високих технологій і малоінвазивного лікування – воно може застосовуватися при неефективності альтернативних методів.

2

ЛІГУВАННЯ ГЕМОРОЇДАЛЬНИХ ВУЗЛІВ

Лігування латексним кільцем – амбулаторний метод лікування внутрішнього геморою (внутрішніх гемороїдальних вузлів), який застосовується зазвичай при II і III стадіях захворювання. Лігування – означає накладення на підставу гемороїдального вузла циркулярної лігатури (кільця) зі спеціальної латексної гуми.

4

Лікування геморою радіохвильовим методом


Оперативне лікування геморою радіохвильовим способом дозволяє позбутися від хвороби безболісно і швидко. При його проведенні виключається пошкодження тканин, виникнення кровотеч, утворення рубців. Реабілітаційний період не займає багато часу – хворий повертається до колишнього життя майже відразу.

5

Тромбоектомія це

Утворення тромбів – один з найнеприємніших наслідків геморою. Вони виникають на його пізній стадії і характеризуються сильним ріжучим болем під час дефекації, виділенням крові і слизу з неприємним запахом, сильним набряком періанальної області і зміною кольору гемороїдального вузла

6