м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64
ЛІКАР ПРОКТОЛОГ

Про лікаря

Не варто запускати навіть перші ознаки геморою! Кровотечі і кровомазання можуть бути ознакою злоякісних утворень! Не грайте в спартанців, терпляче живучи з болем – звертайтеся до мене, і я допоможу вам швидко та ефективно вирішити ваші проблеми проктологічного характеру!

Лесь В. М.

Проктологічні захворювання досить делікатна тема, про яку багато людей намагаються просто не говорити. Проте, чекати, що “саме пройде” – зовсім не варіант! Завдяки сучасній медицині будь-яка, навіть найсерйозніша проктологічна проблема буде вирішена, якщо пацієнт звернеться до фахівця вчасно.

Лесь Віталій Михайлович один з найкращих проктологів міста Рівне. Він не лише успішно проводить лікування, але і з легкістю ставить діагноз, навіть коли інші лікарі вагаються. Віталій Михайлович вже близько десяти років успішно практикує свою лікарську діяльність. Підтвердження його кваліфікації – безліч задоволених пацієнтів, які назавжди розпрощалися зі своїми хворобами.

Лесь Віталій Михайлович навчався у Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького, який успішно закінчив в 2009 році, отримавши при цьому звання лікаря за фахом “Лікувальна справа”. Наступні три роки Віталій Михайлович провів в інтернатурі свого рідного університету, освоюючи спеціальність “Хірургія”.
У 2012 році Віталієві Михайловичу було присвоєно звання спеціаліста за спеціальністю “Хірургія”. Молодий лікар відразу ж приступив до роботи на посаді лікаря-хірурга в центральній міській лікарні міста Рівне №1. Лікарська практика не перешкодила продовжувати удосконалювати своїх умінь і професійних якостей. Всього через два роки, в 2014 році, лікареві-хірургові було присвоєно II кваліфікаційну категорію по напряму “Хірургія”.

У 2015 році Лесь Віталій Михайлович стає хірургом-проктологом медичного центру “Оксфорд Медікал”. На сьогоднішній день Віталій Михайлович зміг відкрити свій власний лікувальний кабінет, щоб його пацієнти змогли отримувати медичну допомогу в максимально комфортних умовах.

Лесь Віталій Михайлович завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Він успішно видаляє анальні кондиломи і тріщини, здійснює латексне лікування гемороїдальних вузлів та інше. І це далеко не увесь список можливостей цього кваліфікованого спеціаліста! Якщо ви хочете звернутися до професіонала, який дійсно вам допоможе, негайно зв’язуйтесь з Віталієм Михайловичем!

Підтвердження кваліфікації