м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64

Інфрачервона фотокоагуляція

Останнім часом у боротьбі з гемороєм величезною популярністю почали користуватися малоінвазивні методи лікування. До них відноситься інфрачервона фотокоагуляція гемороїдальних вузлів, що дозволяє швидко і безболісно усунути утворення на ранніх стадіях захворювання. Найбільшим плюсом цього хірургічного втручання є можливість протягом однієї доби повернутися до звичного способу життя, не відчуваючи при цьому усіх “принад” післяопераційного періоду. Уся процедура здійснюється за допомогою спеціального апарату, що складається з утримувача, електричного блоку, ручного пістолета, виконаного у вигляді апплікатора, на кінці якого розміщений жорсткий світлодіод.

Інфрачервона фотокоагуляція при геморої як метод лікування з’явилася відносно недавно. Суть цього способу полягає в дії на ніжки розширених гемороїдальних вен в прямій кишці, внаслідок чого шишки, які з’являються в результаті цього захворювання, не отримують достатнього кровопостачання і поступово відмирають. Теплова дія, яка використовується при цьому, повністю безпечна для людини, не викликає опіків і яких-небудь неприємних відчуттів.

Инфракрасная фотокоагулиция гемороїдальних вузлів найчастіше використовується при захворюванні I і II стадії, а також для усунення вузлів внутрішнього типу. Іноді за допомогою цієї процедури лікар-проктолог усуває кровотечу, що з’явилася із заднього проходу. Тривалість процедури не займає більше півгодини. За цей час лікар ефективно обробляє один гемороїдальний вузол. Перерва між процедурами повинна складати не менше двох тижнів.

Инфракрасная фотокоагулиция геморою відгуки про яку все частіше зустрічаються в Інтернеті, практично не має побічних ефектів. Можливе незначне підняття температури тіла в першу добу після операції. Також, іноді зустрічаються неприємні відчуття в анальному каналі в перший тиждень після проведення процедури. Зрідка з анального отвору можуть походити невеликі кров’яні виділення. Однак, як зазначає проктолог Рівне, Лесь Віталій Михайлович, дані симптоми не несуть небезпеки для пацієнта.

Инфракрасная фотокоагулиция при геморрое в якості лікування підходить далеко не усім хворим. Не слід сподіватися, що ця процедура зможе допомогти при геморої в запущених формах.

Також, категорично протипоказана фотокоагуляція інфрачервоного типу в наступних випадках:

– тромбоз аноректального типу;

– комбінований геморой з нечіткою лінією вираження;

– запальні процеси в органах малого тазу;

– надриви в слизових оболонках ректального каналу або заднього проходу;

– запальні процеси в ректальній кишці;

– свищі ректального типу;

– значні гнійні запалення м’яких тканин в аноректальній зоні.

Инфракрасная фотокоагулиция при геморрое має свою специфічну реабілітацію. Після проведення операції пацієнтові слід ввести у свій раціон більше продуктів багатих клітковиною. Дана міра потрібна для попередження закрепів. Також, варто збільшити добову кількість рідини. У перший місяць після операції треба утримуватися від вживання важкої їжі, уникати будь-яких навантажень і виключити алкогольні напої. Також, щоб зменшити вірогідність появи кровотечі, необхідно в перші два тижні після процедури не приймати аспірин і нестероїдні засоби.

Інфрачервона фотокоагуляція прекрасно справляється з такою делікатною проблемою, як геморой. У комплексі з консервативними методами лікування геморою можна досягти відмінних результатів і запобігти рецидиву. Проте, перш, ніж приступити до подібної операції, варто обов’язково звернутися до висококваліфікованого фахівця, який зможе цілісно оцінити усі ризики. Наприклад, один з кращих – проктолог Рівне, Лесь Віталій Михайлович, зможе швидко і ефективно усунути подібну проблему за допомогою цього методу.

Share

Recommended Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *