м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64

Тромбоектомія

Тромбоектомія це

Утворення тромбів – один з найнеприємніших наслідків геморою. Вони виникають на його пізній стадії і характеризуються сильним ріжучим болем під час дефекації, виділенням крові і слизу з неприємним запахом, сильним набряком періанальної області і зміною кольору гемороїдального вузла, який випадає, з характерного синього до червоного або чорного. При виявленні подібних симптомів кваліфікований проктолог призначає своєму пацієнту тромбоектомію.

Тромбоектомія це оперативне втручання в гемороїдальний вузол з метою видалення з нього згустку крові що вже почав утворюватися. Така операція допомагає фактично повністю позбавитися тромбозу. Сучасна проктологічна медицина дозволяє ліквідувати дану проблему без видалення вени або судини. Тобто, видаляють саме згусток крові, витягуючи його через невеличкий отвір, який роблять у певній ділянці кровоносної системи.

Тромбоектомія являється невідкладною медичною допомогою, якщо пацієнту вже не допомагають інвазивні методи терапії: мазі й таблетки на даному етапі захворювання вже безсилі, у зовнішніх гемороїдальних вузлах починається некроз, а також тромб загрожує життю.

Тромбоектомія, як і інші проктологічні операції, потребує мінімальної підготовки від хворого. За день до оперативного втручання необхідно дотримуватися легкої дієти – не вживати продуктів, що провокують закрепи і обтяжують шлунок. В день операції слід утриматися від сніданку і бажано очистити шлунок двома клізмами з перервою у сорок п’ять хвилин за три години до тромбоектомії.

Вся операція займає не більше півгодини. Вже через дві години після її проведення, хворий може вирушати додому. Працездатність не порушується, однак у перші два тижня після тромбоектомії слід утриматися від значних фізичних навантажень.

Тромбоектомія це єдиний безпечний метод усунення тромбозу і запалення при вагітності, який не шкодить плоду. Ця малотравматична операція не має протипоказань. З її допомогою хворим повністю видаляють геморой без рецидивів.

Share

Recommended Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *