м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64

Проктит

Дуже часто схожі симптоми є ознакою абсолютно різних захворювань. Якщо ви почали помічати за собою свербіж і неприємні відчуття в задньому проході, які загострюються під час певних дій (прийомі особливої їжі, фізичних вправ), можливо у вас почався проктит. Найчастіше, проктит це захворювання, яке виникає в прямій кишці і характеризується запальними процесами. Вони можуть бути слабо вираженими, а можуть переходити в глибокі виразки.

Найпоширенішими причинами виникнення проктиту є:

– запальні процеси в навколишніх органах;

– наявність глистів, грибків і інших інфекційних чинників;

– гострі травми;

– розлади імунного типу;

– алергія, дія радіації;

– алкоголь.

Проктит симптоми, якого найчастіше проявляються, має системний і місцевий характер. Він залежать від форми захворювання і загального імунітету хворого. Якщо ви помітили у себе видимі порушення випорожнення, різкі болі в промежині і задньому проході, також псевдопозиви до дефекації, які супроводжуються підвищенням температури, загальну слабкість, нетримання калу, схуднення, висип, лихоманку і почервонінням очей – це проктит лікування якого тепер обов’язок кваліфікованого лікаря!

Розрізняють гострий і хронічний проктит. І якщо перша форма не має прихованого перебігу, то розпізнати захворювання другої форми досить складно. Хронічний проктит призводить до значних ускладнень, наприклад –  звуження прямої кишки.

Похід до проктолога – найкращий спосіб швидко і ефективно діагностувати хворобу, і уникнути її розвитку. Якщо вам потрібний добросовісний проктолог Рівне – звертайтеся до Леся Віталія Михайловича! І нехай ваші проктологічні проблеми більше вас не турбують!

Share

Recommended Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *