м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64

Лікування геморою радіохвильовим методом

Сучасна проктологічна медицина ефективно бореться з усіма проктологічними хворобами, з кожним роком знаходячи все нові радикальні інноваційні способи. Лікування геморою рівне радіохвильовим методом – новий сходинка в лікуванні пацієнтів, яка допомагає швидко і ефективно побороти хворобу з найменшими больовими відчуттями. Операція проходить безконтактним методом. Розріз з’являється завдяки дії високочастотних радіохвиль. Розтин м’яких тканин відбувається в результаті їх опору цим хвилям. Іншими словами – клітини просто випаровуються під впливом радіохвиль.

Радіохвильовий метод лікування геморою відгуки про який з кожним новим пацієнтом продовжують підтверджувати його ефективність, не призводить до хворобливого скорочення м’язів, а також не зачіпає нервові закінчення. Відповідно, метод абсолютно безболісний. Головними його перевагами є швидке загоєння тканин і повна відсутність ускладнень. Також, варто виділити такі позитивні моменти, як максимально короткий термін оперативного втручання, мінімальний період непрацездатності пацієнта, практично повна відсутність крововтрат під час операції та абсолютне виключення рецидиву.

Радіохвильовий метод лікування геморою без операції (у своєму стандартному вигляді), вимагає завчасного проведення спеціальних аналізів. За допомогою цього методу в основному ефективно видаляють саме зовнішні гемороїдальні вузли. Рани, які залишаються після радіохвильового скальпеля не потребують зашивання. Також, варто відмітити, що після впливу високочастотних хвиль, усі бактерії і мікроорганізми гинуть. Тому, не слід побоюватися, що після операції можуть виникнути будь-які запальні процеси.

Найчастіше лікування геморою рівне за допомогою високочастотних хвиль служать такі патології, як:

  1. геморой;
  2. бахромки, що вимагають видалення;
  3. парапроктит підшкірного типу;
  4. поліпи, що утворилися в анальному каналі;
  5. екстрене втручання в область промежини, уражену запальними процесами;
  6. тріщини в анальному отворі і каналі;
  7. запальні процеси в прямій кишці;
  8. новоутворення доброякісного типу.

Як і будь-яке інше оперативне втручання радіохвильовий метод лікування геморою відгуки про який ідентичного характеру в усіх хворих, вимагає певної підготовки. В першу чергу не варто перевантажувати свій організм важкою їжею, яка може викликати закрепи. Краще всього упродовж двох діб до операції і тижня після неї, притримуватися легкої дієти, що включає в себе лише корисні продукти. В день операції допустимий сніданок, проте за дві години до її проведення необхідно в обов’язковому порядку зробити клізму.

Операція проходить дуже швидко і фактично безболісно. Перед її початком лікар – проктолог Рівне знеболює анус. У більшості випадків він застосовує препарати на основі новокаїну. Рана не зашивається, а затягується самостійно  під товстим біологічним утворенням. Тому, слід пам’ятати, що лікування геморою радіохвильовим методом потребує скрупульозного відношення до власної гігієни в післяопераційний період. Також, варто берегти ранку, яка утворилася після операції, від будь-яких механічних ушкоджень. До того ж, проктолог зобов’язаний виписати своєму пацієнту спеціальні мазі, сприяючі якнайшвидшому загоєнню з яскраво вираженим бактерицидним ефектом.

Перш, ніж застосувати радіохвильовий метод лікування геморою рівне, лікар-проктолог завжди оцінює усі можливі ризики. Варто відмітити, що існує декілька протипоказань для подібного типу лікування. Найпоширенішими серед них є: вагітність, використання пацієнтом кардіостимулятора, цукровий діабет, глаукома, різні онкологічні захворювання, епілепсія, похилий вік і наявність запальних інфекційних захворювань.

Лікування геморою Рівне радіохвильовим методом має цілий ряд переваг. Окрім усіх вищеописаних позитивних моментів, варто відмітити: швидке загоєння ран і відсутність тканинних опіків. Безперечно, якщо ви хочете швидко і ефективно розпрощатися з гемороїдальними утвореннями, вам слід використати радіохвильовий метод лікування геморою відгуки про який задоволених пацієнтів є найвагомішим показником його дії.

Share

Recommended Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *