м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64

Консультація
Етап1: Консультація

Біль або свербіж в анальному отворі? Неприємні відчуття під час дефекації? Діарея, закреп або нетримання калу? Усі ці проблеми приносять масу неприємностей своїм власникам, але, чомусь, багато хто продовжує відкидати візит до лікаря. Адже в усіх вищеописаних випадках просто потрібна консультация проктолога, під час якої кваліфікований фахівець зможе побачити і оцінити цілісну картину того, що відбувається з пацієнтом, а також негайно приступити до лікування.

Проктологія стала окремою наукою нещодавно. До ХХ століття вона входила до складу хірургії і не була самостійною дисципліною. На сьогодні проктологія об’єднує в собі досягнення терапії, хірургії і гастроентерології.

Консультація проктолога київ, рівне, тернопіль чи іншому місті не є чимось ганебним або незручним – це звернення до лікаря, який завдяки сучасним технологіям і методам лікування зможе усунути фактично будь-які захворювання прямої і ободової кишки, прерактальної області і заднього проходу. Не варто підкорятися стереотипам – чим швидше ви звернетеся до фахівця, тим скоріше нейтралізуєте свою проблему і не допустите її стихійного поширення.

Консультація проктолога рівне зараз доступна у багатьох лікарнях і приватних кабінетах, проте тільки у нас ви зможете отримати європейський рівень сервісу, кваліфіковане лікування і негайний позитивний результат. Наші клієнти завжди рекомендують наш приватний кабінет своїм друзям і знайомим. Ми знаходимо індивідуальною підхід до кожного пацієнта у кожному конкретному випадку!

Останнім часом особливою актуальністю почала користуватися консультація проктолога онлайн. Звісно, ви можете задати декілька питань лікарю у подібному режимі, однак, така консультація ні в якому разі не зможе замінити повноцінний прийом. Якщо ви звернетеся в наш кабінет, можете бути впевнені, ваші персональні дані не розголошуватимуться і не використовуватимуться в яких-небудь цілях. Сфера нашої діяльності дуже делікатна, тому ми прекрасно розуміємо страхи і психологічні затиски кожного пацієнта. Ми створюємо максимально комфортні умови консультації і лікування.

Наш персональний кабінет обладнаний найкращою технікою, тому консультація проктолога рівне у нас виконується на найвищому рівні! Лікувальну практику проводить Лесь Віталій Михайлович, стаж роботи якого в цій сфері близько десяти років! Втім, краще один раз побачити, чим сто разів прочитати! Скористайтеся нашими послугами і будьте здорові!