м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64

Гострий зовнішній тромбований гемороїдальний вузол

Геморой дуже делікатне захворювання, яке на ранніх стадіях в більшості випадків легко піддається лікуванню. Проте, багато хворих його ігнорують. Як результат, геморой переходить в складнішу і важчу форму. Гострий зовнішній тромбований гемороїдальний вузол є одним з найпоширеніших ускладнень геморою. Якщо воно виникло, необхідно терміново починати його лікування, інакше це ускладнення може спричинити ще істотніші відхилення.

Тромбованый зовнішній гемороїдальний вузол з’являється коли в гемороїдальній шишці застоюється кров. Найпопулярнішими чинниками його виникнення є:

– травмування тканин біля анального отвору;

– переохолодження;

– зміна тиску в черевній порожнині.

Гострий зовнішній гемороїдальний вузол може виникнути навіть в результаті одноразового підняття важких предметів. Найчастіше це пов’язано з порушеннями у функціоналі судин в прямій кишці. Якщо відтік венозної крові утруднюється, то вени починають розширюватися. Як результат, під час свого переповнювання, у вені утворюється вузол.

Якщо ви запідозрили у себе тромбований зовнішній гемороїдальний вузол лікування якого має виконувати лише досвідчений лікар-проктолог, негайного звертайтеся за допомогою. Інакше, ви можете отримати ще неприємніші ускладнення.

Share

Recommended Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *