м.Рівне, вул. О.Олеся, 13
Міська лікарня №2, поліклініка, 2 поверх, 35 кабінет
(колишня залізнична лікарня)
096 2 1 2 02 08
050 700 43 64

Геморой

Геморой – це одне з найнеприємніших захворювань, що зустрічається практично у кожного другого. Першопричиною появи варикозного розширення вен безпосередньо в прямій кишці є сам спосіб життя сучасних людей. Геморой може виникнути, як і у прибічників серйозних фізичних навантажень, так і тих, хто дотримується розміреного сидячого способу життя. Також, варто не ігнорувати генетичні чинники його виникнення. Якщо варикозне розширення зустрічалося з покоління в покоління, то дуже великий шанс, що воно виникне і у вас.

Спочатку захворювання протікає повністю приховано. Геморой симптоми першої стадії характеризується утворенням вузлів вище зони чутливості пацієнта у внутрішній області прямої кишки. Єдиним розпізнавальним знаком на цьому етапі є мізерні вологі виділення і свербіж анальної області, що періодично виникає. Хворий у більшості випадків не загострює своєї уваги на подібній симптоматиці, а захворювання продовжує прогресувати.

Захворювання другої стадії вже більш відчутне. Хворий по симптоматиці може впевнитися, що у нього геморой Лікування якого просто необхідне! Вузли періодично випадають, постійно виникає свербіж і виділення слизового типу. Під час третьої стадії цього захворювання підключаються кров’яні виділення, свербіж стає ще інтенсивнішим, а вузли, що випадають, вимагають ручного вправлення. Четверта стадія відрізняється нетриманням сфінктера і сильним дискомфортом. При четвертій стадії геморою гемороїдальні вузли постійно випадають.

Геморой зустрічається внутрішнього, зовнішнього, і комбінованого типу. Внутрішній геморой вражає вени, які знаходяться усередині анального каналу. Зовнішній геморой прогресує в зовнішній області анального отвору. Комбінований геморой поєднує в собі ознаки як зовнішнього, так і внутрішнього геморою.

Якщо ви помітили у себе схожі симптоми – не відкладайте візит до проктолога! І не слід експериментувати – такому захворюванню як геморой лікування вдома протипоказане! Лікар-проктолог зможе швидко і ефективно провести діагностику, встановити стадію захворювання і вжити відповідні заходи. Іноді симптоми геморою є ознаками серйознішого захворювання! Лесь Віталій Михайлович – проктолог Рівне, який завжди готовий допомогти розпрощатися з гемороєм!

Share

Recommended Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *